Новини


Закриття фіналу чемпіонату України

З 05 по 17 грудня 2017 року в Житомирі в приміщенні готелю «Рейнкарц» відбувалася історична подія - вперше з 1977 року наше місто приймало Фінал чемпіонату України з шахів. Ідея проведення такого заходу полягає в тому, щоб показати молоді шлях до майстерності на прикладі гри шахової еліти і створити умови для появи плеяди гросмейстерів, які розвинуть школу, створену Михайлом Мануїловичем Тросманом та іншими видатними житомирянами. Додає оптимізму той факт, що очільники області та міста надали суттєву підтримку для проведення шахових змагань найвищого ґатунку.

Результати жінки

Сьогодні Україна отримала нову чемпіонку, нею стала Осьмак Юлія, яка у фінальному двобої зробила нічию зі своєю більш досвідченою суперницею Бабій Ольгою.

День 8(жінки)

На противагу чоловічому туру, жіночий видався мега результатним, жодної нічиєї, і поразка лідера.

День 10(чоловіки)

Сьогоднішній день виявився найбільш миролюбним за весь турнір, у всіх парах зафіксована нічия. Проте, результати могли бути найрізноманітніші.

Жінки день 7

Найдовша партія турніру, поразка лідерів, і відрив від групи переслідувачів, все це у сьогоднішньому турі.

День 9(чоловіки)

Сьогоднішній день закінчився бойовою нічиєю лідерів, де за 2 тури до кінця чемпіонату різниця між першим і другим місцем всього 0,5 очка!!!

День 8 чоловіки

Чим ближче до фінішу, тим напруженіші партії, і лідер змінюється що туру. Тепер знову лідер Володимир Онищук, який використав свій шанс сьогодні.

Жінки день 6

Сьогоднішній день можна охарактеризувати тим, що оступилася Долуханова Євгенія і на фінішній прямій боротьба дуже сильно загострилася.

День 5(жінки)

Поступово пелетон учасниць розтягується і у нас є лідер Долуханова Євгенія, поки суперниці відстали, вона впевнено набирає очки.