День 5(жінки)


День 5(жінки)

Партія Інна Гапоненко Рахмангулова Анастасія, закінчилася погано для останньої. Анастасія погано розіграла дебют, і дуже швидко отримала гіршу позицію, а потім ще й пропустила тактичний удар після якого у суперниці було дві фігури за туру, і не складний виграш.

Мац Діана і Букса Наталія звернули з теоретичних шляхів вже з перших ходів, тому і партія тривала в складному ключі, сторони довго не могли отримати перевагу. Та виявилося що після закінчення тактичної частини партії у чорних зайвий пішак, і вони поступово його реалізували.

Соловйова Ліза програла білими Бабій Олі, причина банальна білі не зробили рокіровку, і за це поплатилися. В ендшпілі чорні отримали за це дивіденди у вигляді зайвого пішака і поступово нікуди не поспішаючи його реалізовували.

Надпринципова партія Осьмак Юлія Должикова Катерина закінчилася в нічию, але боротьба точилася на протязі всієї партії, при чому перевагою володіла Катерина. Юлія мужньо захищалася, і перевела партію в туровий ендшпіль без пішака. Де Катерина грубою помилкою подарувала суперниці нічию.

В партії Долуханова Євгенія і Наталія Жукова, білі в шотландській партії продемонстрували цікаву жертву якості, за перевагу в розвитку. Чорні ж потім в мітельшпілі віддали назад якість, і позиція вирівнялася, і незважаючи на зайвого пішака білих позиція чорних трохи краща була. Але Наталія допустила розмін ферзей, і вся перевага чорних зникла, білі виграли.

Положення після п’ятого туру:

Долуханова Євгенія 4,5 очка

Бабій Ольга 4 очка

Осьмак Юлія 3,5 очка

Жукова Наталія, Букса Наталія, Рахмангулова Анастасія, Должикова Катерина, 2,5 очка

Гапоненко Інна 1,5 очка

Малахова Єлизавета 1 очко

Мац Діана 0,5 очка

В шостому турі(14 грудня) зустрінуться:

Рахмангулова - Анастасія Бабій, Ольга Букса - Наталія Малахова, Єлизавета Жукова Наталія - Мац Діана, Осьмак Юлія - Долуханова Євгенія, Гапоненко Інна - Должикова Катерина.

 

Всі партії чемпіонатів України, результати, таблиці, коментарі та фоторепортажі дивіться на офіційному сайті(http://zchess.org.ua) та на Facebook-сторінці турніру(https://www.facebook.com/finalZhitomir).

Додаткова інформація:

Телефон – 097-889-34-35

E-mail – trokhymyshyn24@gmail.com

Сергій Трохимишин, прес-аташе турніру

поділитися: