Жінки день 6


Жінки день 6

Партія Букса Наталія Соловйова Ліза, проходила в дуже важкому темпі, суперниці обидві нагнітали, кожна на своєму фланзі. Наталія атакувала на королівському тому її атака була важливішою, в той час як суперниця атакувала на ферзевому і виграла пішака. В результаті білі просто прорвалися по флангу і розпочали матову атаку, яка закінчилася зайвим матеріалом і перемогою білих.

В партії Должикової Катерини і Гапоненко Інни, яка грала білими був розіграний сицилійський захист, варіант Дракона. Де суперниці діяли з великим запасом міцності, а коли позиція чорних стала гірше, то вони просто закінчили партію вічним шахом, нічия.

Юлія Осьмак зуміла обіграти Долуханову Євгенію, і таким чином також піднялася в лідируючу групу. В захисті Німцовіча, суперниці звернули з проторонех ліній, і вже в дебюті Юлія виграла пішака, якого після мітельшпіля реалізувала в ендшпілі.

Не відстає від лідерів і Бабій Ольга, яка чорними обіграла Рахмангулову Анастасію. В результаті тактичної перепалки в дебюті Ольга виграла пішака, і мала досить велику перевагу, яку трохи довго реалізовувала.

Швидким розгромом закінчилася партія Жукової Наталії і Мац Діани, був розіграний захист Беноні, де Наталія швидко захопила ініціативу, і використовуючи не розвиненість ферзевого флангу досить швидко реалізувала свої активні фігури.

 

Положення після шостого туру:

Бабій Ольга 5 очок

Осьмак Юлія, Долуханова Євгенія 4,5 очка

Жукова Наталія, Букса Наталія 3,5 очка

Должикова Катерина 3 очка

Рахмангулова Анастасія 2,5 очка

Гапоненко Інна 2 очка

Малахова Єлизавета 1 очко

Мац Діана 0,5 очка

В сьомому турі(15 грудня) зустрінуться:

Должикова Катерина - Рахмангулова – Анастасія, Бабій Ольга – Букса Наталія, Малахова Єлизавета - Жукова Наталія, Мац Діана - Осьмак Юлія, Долуханова Євгенія - Гапоненко Інна.

 

Всі партії чемпіонатів України, результати, таблиці, коментарі та фоторепортажі дивіться на офіційному сайті(http://zchess.org.ua) та на Facebook-сторінці турніру(https://www.facebook.com/finalZhitomir).

Додаткова інформація:

Телефон – 097-889-34-35

E-mail – trokhymyshyn24@gmail.com

Сергій Трохимишин, прес-аташе турніру

поділитися: