День 8 чоловіки


День 8 чоловіки

Першими закінчили Випханюк Ігор і Голубка Петро, які швидко розіграли дебют, і виявилося що позиція рівна, а в мітельшпілі шансів щоб виграти віднайти важко, тому нічия. Крім, того варто пам’ятати, що завтра Петру треба грати з Онищуком, то нічия виглядає, як відпочинок.

Вовк Андрій вибрав боковий варіант проти Невєрова Валерія в шотландській партії, і не прогадав, суперник не знайшов найкращого плану, а тому швидко отримав гіршу позицію. Залишився без якості, і в ендшпілі Андрій Вовк вже не залишив шансів на порятунок своєму супернику.

Володимир Онищук швидко домігся кращої позиції в одному з варіантів сицилійського захисту, але Фролов Артур відчайдушно захищався, і здавалося, що позиція от-от вирівняється, і все розпочнеться спочатку. Та Володимир довів партю, до кращого ендшпілю, де активізував всі свої фігури, і почав проводити пішака у ферзі, натомість Фролов контргри організувати не зміг, і Володимир стає знову одноосібним лідером.

Ковчан Олександр і Гасанов Ельдар, не виявили переможця, що і не дивно пропозиції нічиєї була на 15 ході, запропонована по шаховому без слів, повтором позиції, але її відхилили. Потім гра була рівна, і великої переваги жоден з суперників не отримав, як результат нічия.

Михайло Олексієнко чорними досить швидко відігрався за вчорашню поразку. Гриньов Валерій не встояв проти напору чемпіона минулого року. Валерій не вдало розміняв фігури, дав чорним фігурам простір для маневру, і отримав атаку проти свого короля. Де захищався не найкращим чином, і програв партію.

Віталій Бернадський грав білими з Шевченко Кірілом. Була розіграна шотландська партія, де Бернадський переплутав схоже на все варіанти, і отримав для себе нову позицію. У Шевченка Кіріла була невелика перевага, але реалізувати він її не зміг, тому нічия.

 

Положення після восьмого туру:

Онищук В. 6,5 очок

Голубка П. 6 очок

Бернадський В. 5,5 очок

Ковчан О., Олексієнко М., Вовк А. 4,5 очка

Гасанов Е. 4 очка

Шевченко К. 3,5 очка

Випханюк І. 3 очка

Нєверов В. 2,5 очка

Фролов А. 2 очка

Гриньов В. 1,5 очка

В девятому турі(15 грудня) зустрінуться:

Неверов В. - Гриньов В., Олексієнко М. - Випханюк І., Голубка П. - Онищук В., Фролов А. - Ковчан О., Гасанов Е. - Бернадський В., Шевченко К. - Вовк А.

 

Всі партії чемпіонатів України, результати, таблиці, коментарі та фоторепортажі дивіться на офіційному сайті(http://zchess.org.ua) та на Facebook-сторінці турніру(https://www.facebook.com/finalZhitomir).

Додаткова інформація:

Телефон – 097-889-34-35

E-mail – trokhymyshyn24@gmail.com

Сергій Трохимишин, прес-аташе турніру

поділитися: