День 8(жінки)


День 8(жінки)

Третя підряд поразка Долуханової, і вона вже втратила всі шанси на боротьбу за найвищу медаль. Програла вона чорними Катерині Должиковій. Погано розігравши дебют вона отримала трошки гіршу позицію, яку згодом вирівняла, та допустивши прорахунок в ендшпілі потерпіла поразку.

Помилку допустила Букса Наталія граючи чорними проти Рахмангулової Анастасії. Під час партії Наталія переграла свою суперницю і вела матову атаку, але пропустивши комбінаційний удар зазнала поразки.

Осьмак Юлія мала проблеми в партії проти Малахової Єлизавети, але успішно довела партію до ендшпілю де в туровому ендшпілі просто переграла свою суперницю, і тепер одноосібно очолює турнірну таблицю. І в гарному настрої завтра буде боротися за чемпіонство з Бабій Ольгою.

Інна Гапоненко мала перевагу в партії з Мац Діаною, але зівнула пішака, а потім ще одного і догравала партію без двох пішаків. Та зуміла перевести партію в ендшпіль з різнокольоровими слонами. Та втримати цей ендшпіль вона вже не змогла, Діана вміло реалізувала перевагу, і отримує першу перемогу в турнірі.

І в головній партії вечора грали Наталя Жукова і Бабій Ольга. Партія виявилася напруженою, і вже з перших ходів білі відчайдушно боролися за ініціативу. Врешті решт дебютна суперечка була на користь Наталії, а в мітельшпілі вона виграла пішака, якого реалізувала в ендшпілі. І тепер Наталія посідає чисту третю сходинку, якщо її суперниця завтра оступиться, то Наталія може претендувати навіть на другу сходинку.

 

Положення після восьмого туру:

Осьмак Юлія 6,5 очок

Бабій Ольга 6 очок

Жукова Наталія 5 очок

Должикова Катерина, Долуханова Євгенія 4,5 очка

Рахмангулова Анастасія 4 очка

Букса Наталія 3,5 очка

Гапоненко Інна 3 очка

Малахова Єлизавета, Мац Діана 1,5 очка

В дев’ятому турі(17 грудня) зустрінуться:

Долуханова Євгенія - Рахмангулова Анастасія, Букса Наталія - Жукова Наталія, Бабій Ольга - Осьмак Юлія, Малахова Єлизавета - Гапоненко Інна, Мац Діана - Должикова Катерина.

Всі партії чемпіонатів України, результати, таблиці, коментарі та фоторепортажі дивіться на офіційному сайті(http://zchess.org.ua) та на Facebook-сторінці турніру(https://www.facebook.com/finalZhitomir).

Додаткова інформація:

Телефон – 097-889-34-35

E-mail – trokhymyshyn24@gmail.com

Сергій Трохимишин, прес-аташе турніру

поділитися: