Результати жінки


Результати жінки

Як і очікувалося в останній день партії досить швидко закінчувалися, першими закінчили Малахова Єлизавета і Гапоненко Інна, зігравши партію в нічию. Суперниці ні на що не претендували, а тому нічия їх обох влаштовувала.

В нічию закінчилася партія Букси Наталії і Жукової Наталії. Був розіграний французький захист, ц цьому варіант білі особливо не претендують на перевагу, а отже вся боротьба мала відбутися в мітельшпілі, та суперниці просто розміняли по декілька фігур і погодилися на нічию.

Більш налаштованою на гру була Должикова Катерина, яка чорними грала з Мац Діаною. Використавши неточність суперниці в дебюті Катерина виграла якість, а потім поступово переграла її реалізувавши свою перевагу.

Поразкою Долуханової Євгенії завершилася її партія з Рахмангуловою Анастасією. В дебюті Євгенія досить сильно ослабила позицію, партія пройшла минувавши мітельшпіль одразу в ендшпіль, і ці слабкості мали вирішальне значення.

В фінальній зустрічі туру і всього чемпіонату Бабій Ольга грала з Осьмак Юлією. Партія була напруженою, і по дебюту Юлія стояла краще, та одна помилка, Юлія захотіла розміняти побільше фігур забувши про розвиток мало не коштував їй поразки у мітельшпілі, на її короля відбулася вирішальна атака, і тільки через неточності суперниці партія перейшла в ендшпіль набагато гірший для чорних, а скоріше за все просто програний. Суперниці зробили ще кілька десятків ходів, але партію було вже не врятувати, як думали гравці і коментатори, але Юлія зробила неможливе без двох пішаків зуміла звести партію в нічию і виборола перше місце!!!

 

Фінальне положення:

Осьмак Юлія 7 очок

Бабій Ольга 6,5 очок

Должикова Катерина, Жукова Наталія 5,5 очок

Рахмангулова Анастасія 5 очок

Долуханова Євгенія 4,5 очка

Букса Наталія 4 очка

Гапоненко Інна 3,5 очка

Малахова Єлизавета 2 очка

Мац Діана 1,5 очка

Всі партії чемпіонатів України, результати, таблиці, коментарі та фоторепортажі дивіться на офіційному сайті(http://zchess.org.ua) та на Facebook-сторінці турніру(https://www.facebook.com/finalZhitomir).

Додаткова інформація:

Телефон – 097-889-34-35

E-mail – trokhymyshyn24@gmail.com

Сергій Трохимишин, прес-аташе турніру

поділитися: