Закриття фіналу чемпіонату України


Закриття фіналу чемпіонату України

У змаганнях взяли участь 12 кращих шахістів та 10 кращих шахісток України. Житомирщину на змаганнях представляв майстер спорту, 7-разовий чемпіон області, голова Житомирської шахової федерації «Інтелект» Ігор Випханюк.

Відкриття змагань серед чоловіків відбулося 05.12.17 р., у музеї космонавтики ім. С.П. Корольова.

Відкриття змагань серед жінок відбулося – 07.12.17 р. о 18-00 у готелі «Україна».

Закриття змагань відбулося 17.12.17 о 18-00 у готелі «Рейнкарц».

З метою популяризації шахового спорту та інформаційної підтримки змагань було проведено низку заходів:

  • з 01 по 31 грудня транслюватиметься промоційний ролик на ЛЕД-екрані на вул. Михайлівській.
  • 02 грудня у готелі «Україна» відбувся IV Сімейний шаховий турнір «Сімейний кубок – 2017», матчева зустріч команд «Liko-School» (м. Київ) і Шаховою школою «Інтелект» (м. Житомир), а також сеанс одночасної гри від міжнародного майстра Сергія Ставрояні та майстра спорту Ігоря Випханюка. 01 та 02 грудня пройшли сеанси одночасної гри у шахових осередках м. Житомира.
  • 05 грудня відбувся сеанс одночасної гри з чемпіоном України 2016 Михайлом Олексієнко, і Петром Голубкою в приміщенні готелю «Рейнкарц».
  • 07 грудня відбувся сеанс одночасної гри з чемпіонкою України 2015 Анастасією Рахмангуловою, і Катериною Должиковою в приміщенні готелю «Україна».
  • 12 грудня відбувся сеанс одночасної гри з міжнародним гросмейстером Віталієм Бернадським і відкрита лекція Артура Фролова в приміщенні бібліотеки ім. Ольжича. А також відбувся сеанс одночасної гри в приміщенні ДЮСШ №1 з міжнародним гросмейстером Ольгою Бабій і Осьмак Юлією.

Закриття розпочалося з вручення почесних грамот від Кабінету Міністрів України Жуковій Наталії і Гапоненко Інні нагороджував перший заступник голови обласної ради Крамаренко Сергій Михайлович.

На закритті учасників нагороджували і вітали президент Федерації шахів України Капустін Віктор Володимирович, перший заступник голови обласної ради Крамаренко Сергій Михайлович, президент федерації шахів Житомирської області Сачук Артем Миколайович, також з заключним словом виступали головні судді змагання міжнародні арбітри Товчига Олег Григорович і Боданкін Леонід Маркович. Крім того з вітальним словом виступали начальник управління сім’ї, молоді і спорту обласної ради Гресь Світлана Миколаївна, заступник начальника управління сім’ї, молоді і спорту міської ради Малюта Віктор Андрійович.

Новим чемпіоном України став Петро Голубка молодий міжнародний майстер з Івано-Франківщини набравши 8 очок з 11 можливих. Петро проявив стійкість характеру, залізну витримку і волю до перемогу продемонструвавши чемпіонську гру протягом всього турніру. Стільки ж набрав і в Володимир Онищук міжнародний гросмейстер з Івано-Франківська, та за додатковими показниками він став другим, очки у нього відібрав житомирянин Випханюк Ігор, в останньому турі, чим і забезпечив перше місце Голубці Петру. Третім став міжнародний гросмейстер Ковчан Олександр з Харкова.

Чемпіонкою України стала міжнародний гросмейстер Юлія Осьмак, яка в останньому турі зуміла зіграти у нічию з Бабій Ольгою. Весь турнір суперниці йшли нога в ногу, і довгий час не зрозуміло було хто ж переможе, але в очній зустрічі Юлія проявила бійцівський характер і змогла обіграти свою досвідчену суперницю. Третьою стала міжнародний гросмейстер Жукова Наталія.

 

Всі партії чемпіонатів України, результати, таблиці, коментарі та фоторепортажі дивіться на офіційному сайті(http://zchess.org.ua) та на Facebook-сторінці турніру(https://www.facebook.com/finalZhitomir).

Додаткова інформація:

Телефон – 097-889-34-35

E-mail – trokhymyshyn24@gmail.com

Сергій Трохимишин, прес-аташе турніру

поділитися: